Rihanna’nın üçüncü bebeğini beklediği iddiası olay oldu! ‘Hürrem Sultan’a bağladı iyice’

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, geçtiğimiz yıl ilk bebeğini beklediğinin müjdesini vermişti. 13 Mayıs 2022’de doğum yapan şarkıcı, erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı.

Barbadoslu şarkıcı, 12 Şubat 2023’te ise Super Bowl devre arasındaki performansında hayranlarını şoke eden haberi vererek; ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu.

“KÜÇÜK ASAP YAPMIŞLAR”

Hamilelik sürecinde tarzıyla çok konuşulan Rihanna, adının RZA (gerçek adı Robert Fitzgerald Diggs olan Wu-Tang Clan’ın lideri 54 yaşındaki yapımcı ve rapçi RZA’ya bir gönderme) olduğu öğrenilen oğlunun yüzünü önceki aylarda ilk kez paylaşmıştı. Rihanna ve ASAP Rocky’nin bebeğini görenler; “Küçük ASAP yapmışlar” ve “Babasının kopyası” gibi yorumlarda bulunmuştu.

Ünlü çift, Riot Rose Mayers adını verdikleri ikinci oğullarını ise 3 Ağustos’ta gizlice kucaklarına almıştı. Bu ismin, Rocky’nin bu yılın başlarında Pharrell Williams ile birlikte seslendirdiği son şarkısı ‘Riot’a bir gönderme olabileceği düşünülmüştü.

ÜÇÜNCÜ BEBEĞİNİ BEKLEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Rihanna hakkında duyanları şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Ünlü çiftin, üçüncü bebeklerini bekledikleri öne sürüldü.

Dün X’te (eski adıyla Twitter) “Rihanna, Asap Rocky ile birlikte üçüncü Bebeklerini beklediklerini doğruladı” şeklinde bir gönderi paylaşıldı. Gönderide, Rihanna’nın karnının büyüdüğü görülüyordu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Ancak ünlü şarkıcının hayranları, bu fotoğrafın eski olduğunu ve Rihanna’nın böyle bir haberi doğrulamadığını söyleyerek paylaşımı yapan sayfayı yalanladı.

Rihanna ile ASAP Rocky cephesinden resmi bir açıklama gelmezken, ünlü ismin tekrar hamile kalmış olabileceği iddiası sosyal medyada gündem oldu. “Rihanna yine hamile diyolar, yavaş be kızım!” ve “Rihanna, Hürrem Sultan’a bağladı iyice’ gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir