Gözümüzün Önündeyken Bir Anda Kaybolan Ünlülerin Son Hallerini ve Şimdi Ne Yaptıklarını Bulduk

Senelerce gözümüzün önünde durup bir anda kaybolan ünlüler. var. Herkes gibi biz de bazılarını merak ettik, aradık, taradık bulduk. Bazılarının son hali gerçekten çok şaşırtıcı!

Kitapçıdaki konuşmasıyla hepimizi afallatan Filozof Atakan, sosyal medyadan neredeyse elini eteğini çekip eğitimine odaklandı. Atakan’ın son hali geçen sene kameralara böyle yansımıştı.

Bir dönemin “Abajur Kız” lakaplı sanatçısı Bendeniz, yıllara rağmen değişmeyenlerden. Sanatçı hala daha sahne programlarına devam ediyor.

Yetenek Sizsiniz programıyla tanınan sihirbaz Alef şu an çeşit çeşit işle uğraşıyor. Onunla ilgili en ilginç konu, geçtiğimiz aylarda adının borsa spekülasyonlarına karışması olmuştu.

‘Borsa İstanbul ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından hakkında tedbir ve işlem yasağı getirilen illüzyonist Aref Ghafouri’nin portföyündeki hisseler Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlandı. Aref’in 15 hissede payı olduğu ve bugünkü fiyatlarla ortalama olarak 1.8 milyonluk hissesi olduğu ortaya çıktı.’

Gelinim Olur musun programında Ata ile birlikte bir türlü mutlu sona kavuşamayan Sinem Umaş’ı yolda görüp tanıyabilene ödül veriyoruz.

Özellikle programındaki “Uçan Adam Sabri” ile adından sıkça söz ettiren Esra Ceyhan ekranlardan çekildi ama Instagram üzerinden yayın yapmaya devam ediyor.

Bir dönemin karizmatik anchorman’i Ali Kırca da ekranı bırakan isimlerden. Kendisi şu an Ege taraflarında yaşıyor. Bu son fotoğrafı da bir iki sene önce bir belediye ziyareti esnasında çekilmişti.

Kurtlar Vadisi’nde Pala olarak tanıdığımız Yüksel Arıcı, diziden sonra sakin bir hayata geçiş yaptı. Kendisi vaktinin çoğunu İzmir’de geçiriyor.

İffet filminin nefret objesi Şoför Cemil olarak tanıdığımız Faruk Peker de yıllar içerisinde değişen isimlerden. Ünlü oyuncu şu an Ankara’da yaşıyor, dizi ve hikaye senaryoları yazıyor.

Avrupa Yakası dizisinde “Fotosentez Güzeli” olarak tandığımız Yaprak, gerçek adıyla Hale Caneroğlu seminerlerin en aranan isimlerinden. Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Caneroğlu, motivasyon konuşmalarıyla ünlendi.

Yine Avrupa Yakası’nda Gaffur olarak tanıdığımız başka bir oyuncu var sırada. Peker Açıkalın, diziden sonra hayli kilo almış ve imajını değiştirmiş anlaşılanm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir