Bien’den Cersaie’de Unutulmaz Gece

Bien, 25-29 Eylül günleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen Cersaie Fuarı’na katıldı. Fuarda ileri teknolojiyle üretilen yeni ürün ve koleksiyon seçkisini tanıtan Bien; Bologna’nın en görkemli tarihi yapılarından biri olan Palazzo Re Enzo’da gerçekleştirdiği “2gether” etkinliğinde eşsiz ışık, ses ve dans gösterileriyle global vizyonunu yüzlerce sektör profesyoneline aktardı.

 

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önde gelen markalarından olan Bien, dünyanın en prestijli fuarların biri olan Cersaie Fuarı’na katıldı. Bu yıl 25-29 Eylül günleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde gerçekleştirilen fuarda, iç ve dış mekanlar için ileri teknolojilerle tasarlanan yeni ebat, renk, desen ve tasarım seçeneklerinden oluşan, ilham veren koleksiyonlar tanıtıldı. Fuar katılımcılarının yoğun ilgisiyle karşılanan koleksiyonlar, sektör profesyonellerinden de tam not aldı.

 

Palazzo Re Enzo’da “2gether” etkinliği

 

Bien, fuar kapsamında dünyanın çeşitli ülkelerinden 500’ü aşkın sektör profesyonelini Bologna’nın en önemli tarihi mekanları arasında gösterilen Palazzo Re Enzo’da gerçekleştirdiği “2gether” etkinliğinde bir araya getirdi. Eşsiz ışık, ses ve dans gösterilerine sahne olan etkinlikte Bien, yenilikçi global vizyonunu ve atılacak stratejik adımları konuklarıyla paylaştı.

 

Bien’in fuarda dünyanın dört bir yanından gelen mimarlar, tasarımcılar ve yapı markalarına tanıttığı ürünler arasında Orfe, Eterna, Helen, Gordion gibi yeni duvar karosu koleksiyonları da yer alıyor.

 

Bien Hakkında

Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir